Світовий банк надасть Україні 500 млн доларів для закупівлі газу на зиму найближчим часом

Банк готує низку проектів для України.

Світовий банк надасть Україні 500 млн доларів кредитних гарантій на закупівлю природного газу для проходження опалювального сезону в найближчому майбутньому.

Про це повідомила журналістам директор Світового банку у справах України, Білорусі та молдови Сату Кахконен, передає "УНІАН".

"Так, у нас є проекти, які зараз готуються для України. Один них з - проект на 500 млн - гарантія на закупівлю газу для уряду України ", - сказала вона.

Щодо термінів надання цієї гарантії, враховуючи, що Україна завершила другий перегляд програми з Міжнародним валютним фондом, з яким було пов'язано отримання гарантії, представник СБ зазначила, що це можливо "в найближчому майбутньому".

Нагадаємо, Україна отримала кошти третього траншу МВФ у розмірі еквіваленту 1 млрд доларів. Раніше МВФ схвалив виділення Україні чергового траншу - питання узгодили 14 вересня ввечері. Зазначимо, що висунуті фондом умови Україна виконала не в повному обсязі, але міжнародний позичальник побачив суттєві реформаційні зрушення. Кошти поповнять міжнародні резерви НБУ, гривня вже відреагувала на виділення траншу - національна валюта зміцніла.

Залиште свій коментар

Наступна публікація