Світовий банк поліпшив прогноз зростання української економіки

Наступного року також очікується зростання ВВП.

Світовий банк оприлюднив новий покращений прогноз щодо зростання ВВП України на 2018 та 2019 роки

Про це повідомляє прес-центр Торгово-промислової палати.

"Світовий банк поліпшив прогноз зростання валового внутрішнього продукту України в 2018 році з 3% до 3,5%, в 2019 році – з 3% до 4%", - наголошується у відомстві.

За останні два роки Україна отримала від Світового банку і його структурних підрозділів майже 4,7 млрд доларів, більшість із яких спрямована на впровадження спільного з Міністерством охорони здоров'я проекту "Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей"

"Торгово-промислова палата України відіграє важливу роль у системі реформування країни. Традиційно, державний сектор домінує в українській економіці. Прогнози Світового банку вказують на те, що приватний сектор в Україні займе більш вирішальні позиції у наступних роках, якщо братиме активну участь у реформуванні", - сказав керівник програм людського розвитку Світового банку Фон Зао. 

Нагадаємо, на початку червня Світовий банк оновив економічний прогноз для України. За підсумками 2017 року ВВП зросте на 2%, у 2018-му – на 3,5% (замість раніше прогнозованих 3%), у 2019-му – на 4% (попередній прогноз – 3%).

Зусилля уряду України щодо стабілізації економічної ситуації, що підтримуються міжнародними фінансовими інститутами, дозволили вже в 2016 році перейти до зростання ВВП на 2,3%.

ВідеоСередня зарплатня в Україні сягне 7 тисяч гривень, - Володимир Гройсман

Залиште свій коментар