Світовий банк виділить гроші на масштабну реконструкцію траси між Харковом і Полтавою

Дата публікації
Перегляди
1634
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Світовий банк виділить гроші на масштабну реконструкцію траси між Харковом і Полтавою

Транспортна розв’язка на околиці Полтави, яку збудували кілька років тому / Фото: Остап Жук

Сума інвестицій складе 800 мільйонів доларів.

130-кілометровий відрізок міжнародної траси Київ-Харків-Довжанський від Харкова до Полтави повністю відремонтують за рахунок інвестицій Світового банку. Ця фінустанова готова виділити 800 мільйонів доларів США.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Мінінфраструктури України.

Переговори щодо змісту цього проекту тривали півроку. Реконструкція ділянки Полтава-Харків буде одним з найбільших інвестиційних проектів Світового банку в Україні. Завдяки реалізації проекту автотранспортний коридор від Києва до Харкова, який має стратегічне значення для України, буде повністю оновлено.

Передбачається, що сам проект складатиметься з двох двох частин. Перша з них – покращення дорожньої інфраструктури на ділянці у 130 км. Друга – це власне організація заходів, спрямованих на підвищення рівня безпеки руху, підтримка експлуатаційного стану дороги, впровадження системи зважувальних комплексів.

Під час зустрічі перший заступник міністра інфраструктури Володимир Шульмейстер та менеджер глобальної практики з транспорту та ІКТ, регіон Європи та Центральної Азії (Колумбія)  Хуан Гавіріа також обговорили перспективи співпраці з реформування "Укрзалізниці", перекваліфікації персоналу, безпеки дорожнього руху тощо.

Нагадаємо, в Україні Світовий банк є кредитором уже двох проектів з покращення автомобільних доріг та безпеки дорожнього руху - реконструкції дороги М-03 Київ-Харків-Довжанський. Перший проект – ремонтні роботи на ділянці від Борисполя до Лубен – уже завершено. Реалізація другого проекту – на ділянці від Лубен до Полтави – триває.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1634
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація