Світовий банк виділить Тунісу та Єгипту шість мільярдів доларів

Світовий банк виділить Єгипту 4,5 мільярда мільярдів доларів на оновлення економіки.

Світовий банк (СБ) виділить 6 мільярдів доларів впродовж наступних двох років на програми оновлення економік Тунісу і Єгипту, повідомили у банку.

"На Близькому Сході і в Північній Африці люди хочуть жити гідно, отримають роботу і шанс на краще життя. Виконання обіцянок "арабської весни" означає проведення реальних реформ..., а наша підтримка надасть їм імпульс і прискорить прогрес", - заявив глава глави СБ Роберта Зелліка.

За його словами, 4,5 мільярда із загальної суми будуть виділені Єгипту у складі загального пакету допомоги, що надається спільно з Міжнародним валютним фондом. З них мільярд доларів буде спрямований до бюджету країни на проведення реформи держуправління цього року, ще мільярд - у наступному.

Банк відмічає, що нині продовжує роботу по складанню програми підтримки громадської інфраструктури Єгипту на суму 200 мільйонів доларів.

Нагадаємо, президент США Барак Обама 19 травня заявив про початок реалізації програми сприяння країнам, що пережили зміну влади і масові безлади - Тунісу і Єгипту.

За задумом Обами, через міжнародні фінансові організації ці країни отримають багатомільярдні пакети допомоги, покликані підтримати демократичні реформи, сприяти створенню робочих місць, інвестиціям і боротьбі з корупцією.

Читайте також:

Єгипет попросив США списати 3,6 мільярда доларів боргу

Єгипту загрожує голод

Молодь Єгипту готує нову революцію

Єгипет попросив кредит у МВФ

Єгипет втратив на відтокові туристів 2,2 мільярда доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: