Світовий банк виступив на підтримку урядового варіанту пенсійної реформи

Експерти Світового банку впевнені, що запропоновані урядом заходи для реформування пенсійної системи, безальтернативні та спрямовані на покращення ситуації.

Пропозиції уряду України щодо пенсійної реформи спрацюють на поліпшення ситуації у пенсійному забезпеченні, вважають у Світовому банку.

"Сьогодні не існує альтернативи тим заходам, які пропонуються в законопроекті про реформування пенсійної системи", - заявив глава представництва Світового банку по Україні, Молдові та Білорусі Мартін Райзер під час парламентських слухань "Стан проведення пенсійної реформи та шляхи її вдосконалення".

За словами Мартіна Райзера, пропоноване в законопроекті поступове підвищення пенсійного віку для жінок, збільшення трудового стажу, що дає право на отримання мінімальної пенсії, і перші кроки для приведення спеціальних пенсій відповідно до норм загальної пенсійної системи, є безальтернативними для України.

Експерт вважає досягненням уряду поступове впровадження всіх запланованих заходів. "Я хочу запевнити вас, що реформа, яку пропонують провести в Україні, входить до числа найбільш соціально збалансованих реформ у Європі", - зазначив представник Світового банку.

Він також висловив упевненість в тому, що реалізація запропонованої пенсійної реформи призведе до збільшення пенсій.

Читайте також:

Пенсійна реформа встановить соціальну справедливість - експерт

Пенсійна реформа впорядкує виплату спеціальних пенсій - експерти

Пенсійна реформа дозволить вивести зарплати з тіні - експерт

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: