Світовій економіці потрібно 103 трлн доларів для виходу з кризи

На думку експертів, до 2020 року буде потрібно удвічі збільшити рівень кредитування в порівнянні з поточними показниками.

Порядку 103 трильона доларів додаткових позикових коштів знадобиться світовій економіці до 2020 року, для подолання наслідків фінансової кризи.

У цьому упевнені експерти Всесвітнього економічного форуму і McKinsey, пише газета "Дело".

На їхню думку, до цього часу буде потрібно удвічі збільшити рівень кредитування в порівнянні з поточними показниками. Так, у 2009 році було видано 109 трлн. доларів кредитів.

Близько половини "нових" позик припаде на ринки, що розвиваються, на чолі з Китаєм.

Економіці КНР до 2020 року буде потрібно близько 20 трлн. доларів додаткових кредитів, причому до 80% цих коштів будуть видані бізнесу.

У випадку ж із розвиненими економіками драйверами споживання позикових коштів стануть уряду, які намагаються вирішити свої бюджетні проблеми за рахунок випуску боргових інструментів.

В одній тільки Північній Америці уряду збільшать обсяг випуску облігацій на 12 трлн. доларів до 2020 року.

Незважаючи на такі високі темпи заявленого зростання кредитування, світ, вважають у ВЕФ, все-таки може уникнути загрози ще одного глобального фінансової кризи, якщо підійде до питання збільшення позикових коштів з обережністю.

Як повідомлялося, раніше Світовий банк констатував, що більшість країн, що розвиваються, оговталися від кризи, і прогнозував стабільне зростання світової економіки.

Читайте також:

Цього року Євросоюзу загрожує нова криза

Європа ризикує втратити власну валюту

Економічна криза скоротила ріст заробітної плати удвічі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: