На світовій біржі за тиждень "згоріло" 4 трильйони доларів

Боргова криза Єврозони та побоювання щодо можливої рецесії світової економіки "спалили" на фондових ринках більше 4 трильйонів доларів.

Побоювання інвесторів того, що криза єврозони пошириться на Італію та Іспанію, а світова економіка впадає в рецесію завдали збитків глобальній економіці на 4 трильйони доларів.

Суму, яку втратив фондовий індекс MSCI World, що відображає ситуацію на світовому фондовому ринку, можна порівняти з розміром узятих разом економік Італії, Іспанії, Португалії, Ірландії та Греції.

Розпродажі акцій цього тижня відняли майже 1,6 трлн доларів від вартості фондового ринку. Минулого тижня він вже втратив 2,5 трлн доларів.

Тільки американський індекс S&P 500 втратив цього тижня більше 710 млрд доларів. "Мінуси" минулого тижня склали 850 млрд доларів. Європейський індекс MSCI Europe зазнав збитків за цей тиждень майже на 500 млрд доларів.

Нагадаємо, минулого тижня, індекс "Української біржі" втратив 8% - на рівні глобального індексу акцій MSCI World, але менше, ніж індекс MSCI EM акцій країн з економікою, що розвивається, значення якого знизилося на 9,3%.

Нагадаємо, що обсяги торгів акціями і деривативами цього тижня вийшли на рекордний рівень, оскільки більшість інвесторів поспішали позбутися від ризикових активів, а інші шукали можливість укласти вигідні угоди на тлі падаючих котирувань.

Читайте також:

Обсяги торгів на фондових ринках встановили новий рекорд

Паніка на світових фондових ринках закінчилась

На світових фондових ринках "згоріло" 2,5 трильйона доларів

Фондові ринки Європи за день обвалились на 3%

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: