Святкування 20-ї річниці незалежності коштуватиме українцям 177 мільйонів

Кабмін виділив із держбюджету 177 мільйонів гривень на святкування 20-ї річниці незалежності України.

На святкування 20-ї річниці незалежності України виділено понад 177 мільйонів гривень, повідомив прем'єр-міністр Микола Азаров.

"Всього в рамках святкування ювілейної дати передбачено проведення комплексу організаційних, протокольних, культурних, творчих, інформаційно-просвітницьких та інших заходів, а також проведення параду військ", - повідомив Азаров на засіданні координаційної ради з підготовки до святкування 20-річчя незалежності України.

За словами прем'єра, на даний захід спрямовано понад 177 мільйонів гривень, в основному ці кошти враховані в державному бюджеті на поточний рік.

Крім того, за словами Азарова, в даний час формуються додаткові пропозиції, для реалізації можливих внесення змін до бюджету.

Нагадаємо, що Міністерство оборони, яке традиційно приймає участь у святкуванні Дня незалежності, просило на цьогорічний військовий парад 320 мільйонів гривень. Якби Кабмін погодився виділити міністреству вказані кошти, - це був би найдорожчий парад військовослужбовців та показ бойової техніки за всю історію незалежної України.

Однак, уряд відмовився надавати запрошену суму і обмежився 56 мільйонами гривень, що були закладені на святкування у бюджеті.

Читайте також:

Азаров відмовив Міноборони у проведенні найдорожчого параду

Майже половина громадян не вважають Україну незалежною державою

НУ-НС: в Україні може повторитися "грузинський сценарій"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: