Таксистам-нелегалам підвищать штрафи в 17 разів

Законопроект припускає встановлення штрафу для водіїв за надання послуг з перевезення пасажирів і їх багажу в індивідуальному порядку без оформлення документів у розмірі 500 неоподатковуваних мінімумів прибутків громадян.

Міністерство транспорту і зв'язку ініціює підвищення штрафів за використання автомобілів в якості таксі без наявності дозвільних документів майже в 17 разів - до 8,5 тис. грн.

Про це говориться в розробленому Мінтрансзв'язку законопроекті, яким пропонується внести зміни до закону "Про автомобільний транспорт".

Законопроект припускає встановлення штрафу для водіїв за надання послуг з перевезення пасажирів і їх багажу в індивідуальному порядку без оформлення документів у розмірі 500 неоподатковуваних мінімумів прибутків громадян (8,5 тисяч гривень).

В даний момент розмір штрафу складає 30 неоподатковуваних мінімумів (510 грн.).

Зараз для того, щоб займатися діяльністю таксомотора в приватному порядку необхідно отримати ліцензійну карту.

У законопроекті також пропонується підвищити штраф за посадку пасажирів на стоянці таксі водіями, що незаконно займаються перевезенням клієнтів, з 30 неоподатковуваних мінімумів до 200 мінімумів (3,4 тисячі гривень).

Крім того, окремим абзацом в законопроекті вводиться відповідальність водіїв легкових автомобілів за перевезення пасажирів на замовлення без укладання письмового договору: штраф за таке порушення дорівнює 1 тис. неоподатковуваних мінімумів (17 тис. грн).

Законопроектом передбачається, що у разі прийняття його Верховною радою він набуде чинності з 1 січня 2011 року.

Читайте також:

Розпочалися рейди на нелегальних таксистів

ДАІ оприлюднила рейтинг найаварійніших місць в Києві

Таксисти Італії страйкують

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: