У Києві понизили тарифи на комунальні послуги

Нові тарифи стосуються комунальних послуг з холодного водопостачання та водовідведення, централізованого опалення і гарячого водопостачання.

Київська міськдержадміністрація затвердила нові тарифи на комунальні послуги з холодного водопостачання та водовідведення, централізованого опалення і гарячого водопостачання, а також з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій для населення на серпень і вересень 2009 року.

Тексти відповідних розпоряджень КМДА опубліковані у вівторок, 1 вересня, в газеті "Хрещатик".

Зокрема, згідно з документами, розмір тарифу на холодне водопостачання та водовідведення при відсутності квартирного або будинкового приладу обліку для населення на два зазначених місяці скоротився на 5% в порівнянні з діючим раніше - до 15,78 грн на одну людину.

Розмір тарифу на централізоване опалення при відсутності будинкових засобів обліку теплової енергії також скоротився на 5% і становить 2,26 грн за 1 кв. м опалювальної площі.

Дані за розмірами тарифів на утримання будинків, споруд та прибудинкових територій будуть опубліковані в найближчих номерах газети.

Як повідомлялося раніше, 27 серпня цього року, жителі близько 4000 житлових будинків у Києві виступили проти нових тарифів на житлово-комунальні послуги, введені мером столиці Леонідом Черновецьким.

Читайте також:

У Києві знову скасовані нові комунальні тарифи

Уряд радить киянам не платити за воду й опалення за новими тарифами

Тимошенко заспокоїла: тарифи на електроенергію підвищуватися не будуть

Ціни на газ вирішили підняти вже з вересня

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: