Тарута продав трубний завод в Польщі

В даний час компанія-покупець отримує необхідні дозволи в антимонопольних органах Євросоюзущодо придбання комбінату у ISD Huta Czestochowa Sp. z o.o.

Корпорація ІСД, підконтрольна Сергію Таруті відповідно до раніше укладеної домовленісті продала польській сталевий групі Alchemia SA завод з виробництва труб, що входив до ISD Huta Czestochowa Sp. z o.o.

Як повідомив віце-президент корпорації ІСД Олександр Пилипенко у вівторок, угода із продажу даного активу відбулася.

"Трубний завод проданий. В даний час Alchemia SA отримує необхідні дозволи антимонопольних органах Євросоюзу відповідно до європейського законодавства", - пояснив співрозмовник агентства, не уточнивши суми угоди.

У вересні 2010 року польська Alchemia повідомила про укладення з ISD Huta Czestochowa Sp. z oo, підконтрольної ІСД, попередній договір про купівлю заводу з виробництва труб за 40 млн. доларів.

При цьому генеральний директор Alchemia Карина Вщчюбяк-Ханко пояснив, що придбання заводу є частиною стратегії компанії по зміцненню своїх позицій у секторі чорної металургії.

За його словами, вироблені заводом у Ченстохова безшовні труби дозволять розширити продуктовий портфель Alchemia за рахунок труб діаметром від 142 мм до 508 мм, зокрема, для видобутку нафти і газу.

У свою чергу, президент ISD Polska Костянтин Литвинов відзначив, що продаж виробництва труб є черговим кроком у реорганізації групи ISD Polska.

Читайте також:

Держпідприємство банкрутить актив Тарути

Росіяни мають намір витіснити українських акціонерів з ІСД

У вітчизняному рейтингу багатіїв усього чотири мільярдери

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: