Тарута у декларації приховав майна на 5 млн, готується звернення до НАБУ та поліції – НАЗК

Дата публікації
Перегляди
954
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Тарута у декларації приховав майна на 5 млн, готується звернення до НАБУ та поліції – НАЗК

Фото: УНІАН

Він недостовірно вказав відомості про свою земельну ділянку і дохід, а ще одну ділянку не задекларував взагалі.

НАЗК під час перевірки виявило ознаки декларування недостовірної інформації на суму понад 250 прожиткових мінімумів – свої висновки агентство направить до Національного антикорупційного бюро України і Нацполіції.

Про це повідомляє пресслужба агентства з питань запобігання корупції.

"Недостовірну інформацію в деклараціях подали народні депутати України Ігор Шкіря і Сергій Тарута. Крім того, не дотрималися вимоги закону голова Білоцерківської міської ради Геннадій Дикий, секретар, депутат Херсонської міської ради Олена Урсуленко, голова Чернігівської міської ради Владислав Атрошенко, член Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Олег Черниш, Ужгородський міський голова Богдан Андрєєв, голова Рахівської районної ради Василь Дан і голова Васильківської районної ради Наталія Баласинович ", - йдеться у повідомленні.

Так, нардеп від фракції "Батьківщини" Тарута в декларації за 2016 рік – тоді він був позафракційним – недостовірно вказав відомості про свою земельну ділянку і дохід, а ще одну ділянку не задекларував взагалі. Загальна сума недостовірних відомостей у декларації за 2016 рік становить понад 5,3 млн гривень.

Також за результатами перевірки декларацій Шкірі, який був нардепом Ради IV-VIII скликань за 2015 рік, 2016 (виправлена) і 2017 роки було встановлено, що той вніс недостовірні відомості про отриманий власний дохід і дохід дружини у вигляді зарплати і відсотків від банків, недостовірно вказав вартість транспортних засобів і не задекларував відомості про свої корпоративні права і низку земельних ділянок, що належать дружині, а також не вказав відомості про її фінзобов'язання перед банком.

Нагадаємо, Національне агентство з питань запобігання корупції заявило, що виявило недостовірності у Декларації глави "Укравтодору" Славоміра Новака. В автотранспортній службі протокол НАЗК назвали неправомірним і заявили, що будуть захищати свою позицію у суді.

Угадай кандидата за декларацією: підсумки

Угадай кандидата за декларацією: підсумки

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
954
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація