Таїланд придбає наші БТРи

96 українських БТР останньої модифікації вирішив придбати Таїланд: сума контракту становить 117 мільйонів доларів.

Заводські танкові екіпажі стоять біля бойових машин в очікуванні приїзду Віктора Януковича на державному підприємстві ”Завод імені В. А. Малишева” в Харкові
УНІАН
Заводські танкові екіпажі стоять біля бойових машин в очікуванні приїзду Віктора Януковича на державному підприємстві ”Завод імені В. А. Малишева” в Харкові
Ідеться про сучасну модель на базі БТР-80. Він озброєний 30-міліметровою гарматою, автоматичним гранатометом, кулеметом і протитанковим ракетним комплексом. Корпуси виготовляє маріупольський "Азовмаш" і київський ДВРЗ, але є домовленість про освоєння цієї продукції харківським заводом імені Малишева - там про перемогу у цьому тендері України повідомив прем’єр Янукович.

Урочисто вишикувані танки та посилені заходи безпеки. На заводі Малишева прем’єра дозволено супроводжувати лише операторам, журналісти чекають осторонь. Янукович оглядає військову техніку. У новенький “бронемобіль” навіть зазирнув, але за кермо не сів. Потім – екскурсія цехом, де виробляють продукцію мирного призначення. Прем’єр наголошує: завод братиме участь у виробництві дев’яноста шести БТРів для Таїланду, тож 17 мільйонів боргу з зарплат погасять уже незабаром.

Далі зайшла мова про політику. Януковича питають про конфлікт довкола списків БЮТ – прем’єр називає це невдалим піаром самих бютівців. Ще один пункт прем’єрського візиту - нарада з обласним активом.

Перший урядовець не приховує невдоволення - фінансові показники регіону повзуть донизу. Понад сорок відсотків підприємств області - збиткові. Чи платять там людям зарплати, доручає перевірити прокуратурі.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: