Таїланд закупить в Україні ще 120 бронетранспортерів

Таїланд купить в України більше 100 БТРів на суму 140 мільйонів доларів.

Таїланд продовжує нарощувати закупівлі нової військової техніки у України: сторони готують контракт на постачання для потреб тайської армії чергової партії зі 121 машини українських БТР-3Е1. Сума контракту оцінюється приблизно у 140 мільйонів доларів.

Як повідомили в держкомпанії "Укрспецекспорт", за результатами випробувань в Таїланді першої партії БТР-3Е1, поставлених у рамках виконання укладеного з тайським військовим відомством в 2006 році контракту, уряд Королівства Таїланд прийняло рішення про закупівлю для потреб Королівської Тайської Армії додатково 121 БТР-3Е1.

"Як очікується, відповідний контракт буде підписаний до кінця червня поточного року. На сьогодні йде узгодження деталей контракту", - відмітили в держкомпанії.

Як повідомлялося, контракт між Україною і Таїландом на постачання тайським королівській армії і флоту бронетранспортерів БТР-3Е1, машин підтримки на їх шасі, а також засобів обслуговування і ремонту, тренажерів і боєприпасів був підписаний у 2006 році.

У рамках контракту українська сторона також забезпечить надання послуг з підготовки тайських фахівців з експлуатації, обслуговування і ремонту бронетранспортерів сімейства БТР-3Е1.

Нагадаємо, що командування сухопутних військ Таїланду також планує закупити 200 українських бойових танків Т-84У "Оплот".

Як повідомлялося, Україна займає третє місце у світовому рейтингу експортерів бронемашин на період 2007-2014 роки.

Читайте також:

Україна увійшла до трійки світових лідерів з продажу бронемашин

Таїланд купить в України 200 танків за 230 мільйонів доларів

Україна продаватиме Таїланду БТРи

Україна представила новітній танк на виставці озброєнь

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: