Технології "Борщагівських Липок"

Житловий комплекс "Паркове" або ж, як його з теплотою називають жителі, "Борщагівські Липки", як проект виконаний у відповідності з найбільш високими вимогами якості.

Житловий комплекс "Паркове" або ж, як його з теплотою називають жителі, "Борщагівські Липки", як проект виконаний у відповідності з найбільш високими вимогами якості. І не дивно, адже "сьогодні покупці бажають за свої вкладені кошти не тільки отримати гарантію готового житла, а й хочуть, щоб воно відповідало всім параметрам ідеального будинку", - стверджує Дмитро Шостя, керівник відділу продажів "НБК".

При цьому, за словами пана Шості, багато будівельних компаній останнім часом стали йти на компроміс із совістю та з метою здешевлення собівартості проекту знижують рівень його виконання. На відміну від них, компанія НБК не економить на комфорті й безпеці своїх клієнтів, а тому виконує свою роботу, використовуючи найякісніші матеріали і дотримуючись останніх тенденцій у галузі будівництва. Доказом цьому служить впровадження компанією системи менеджменту якості ISO 9001:2008, а також системи менеджменту охорони навколишнього середовища ISO 14001:2009. Природно, реалізація проекту комплексу "Паркове" також відповідає всім стандартам сучасного європейського житла. А саме:

- При будівництві кожного будинку використовувалися керамічні блоки з червоної глини. Вони відрізняються високою теплопровідністю, екологічністю, стійкістю до атмосферних опадів і великою міцністю.

- Вентильовані фасади будинків захищають його мешканців від поганих погодних умов, підтримують сприятливу температуру, вологість і вентиляцію всередині приміщення.

- Металопластикові вікна будинків обладнані подвійним склопакетом, а тому гарантують збереження тепла і забезпечують шумовий захист.

- У всіх кімнатах, кухнях і коридорах будівель проводяться штукатурні роботи, а в місцях загального користування - шпаклівка стін і стель, у тому числі й декоративна.

- У кімнатах проводиться підготовка для підлоги на основі цементно-піщаної стяжки. У санвузлах виконується гідроізоляція підлоги.

- Виконується встановлення усіх типів лічильників.

- У кожному житловому будинку комплексу, розташовані два пасажирських і один вантажно-пасажирський ліфт.

Якість - це головний принцип, на основі якого почалася і продовжується реалізація проекту "Борщагівські Липки".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: