Техогляд автомобілів продовжили на півроку

В Україні недостатньо точок техогляду і власникам авто іноді доводиться долати чимало кілометрів для того, щоб пройти техогляд.

Кабінет міністрів сьогодні ухвалив рішення про продовження терміну техогляду на півроку.

Про це заявив міністр внутрішніх справ Юрій Луценко.

За його словами, таке рішення прийнято в зв'язку з тим, що в багатьох областях ще недостатньо точок техогляду і власникам автотранспортних засобів іноді доводиться долати по кілька сотень кілометрів для того, щоб пройти такий техогляд.

"Наприклад, в Одеській області на 40 із зайвим адміністративних районів є всього лише 7 сертифікованих точок техогляду, при цьому більшість з них зосереджені в обласному центрі", - пояснив Луценко.

"Відповідно, автолюбителям з Ізмаїла через нерозторопність бізнесу і влади доводиться їхати за 250 кілометрів, щоб пройти техогляд, потім повернутися додому, зайти в райвідділ, звірити оплачені штрафи і покінчити з цією справою", - продовжив міністр.

"Тому ми вважаємо за можливе продовжити техогляд на півроку і вважаємо, що за цей час чиновники Мінтрансу, МВС і Держстандарту разом з бізнесом створять повноцінну мережу техогляду", - додав він.

Також Луценко відзначив, що тим, кому зручно пройти техогляд, він рекомендував би це зробити зараз: "Щоб, як завжди, в останній тиждень, за старим нашим звичаєм, не стояти в чергах".

"Наприклад, у місті Києві, де є всі можливості... тим же, кому необхідно їхати за сто і більше кілометрів, я вважаю, можна почекати півроку і не бути заручником нерозторопності бізнесу і держави, тим більше в такий складний фінансовий період", - сказав міністр.

Варто зауважити, що наприкінці березня МВС повідомило про плани відкласти технічний огляд автомобілів на рік. За словами Юрія Луценка, причина такого рішення полягає у відсутності мережі СТО для здійснення цієї процедури.

Читайте також:

Луценко чотири рази на тиждень платить штрафи

Луценко пропонує цього року скасувати техогляд автомобілів

Уряд зняв "необ’єктивні" швидкісні обмеження на дорогах

Податки на автомобілі знижено втричі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: