Техогляд автомобіля подорожчав у 7 разів

Від нового року почав діяти новий транспортний податок, за яким техогляд авто з двигуном понад 2,2 кубів подорожчав у 7 разів.

Починаймо ходити пішки - автомобілі перетворюються на велику розкіш. З нового року народні депутати обклали автомобілі великими податками.

Більші гроші слід викладати за проходження техогляду та реєстрацію авто. Нові розцінки уже красуються перед відділами ДАІ. Реєстрація, наприклад, старої "копійки" коштуватиме 3 тисячі гривень.

Водії, які про нововведення дізналися приїхавши на техогляд, вважають не обґрунтованим та кажуть, що їм легше поставити машину в гараж та ходити пішки.

В ДАІ заспокоюють та кажуть, що великий податок вдарить лише по великих двигунах.

“Збільшився транспортний податок для автомобілів об’єм яких більший за 2,2 куб. см. До 2,2 куб. см. ставки податку залишились таким ж, що і до нового року”,- пояснює керівник відділу зв’язків із громадськістю ДАІ Києва Євген Кравець.

Зросли ставки і для реєстрації авто. Тут сума залежить не лише від двигуна, а й від віку машини. Наприклад, вперше зареєструвати автомобіль з двигуном 2,4 куб. см. і віком понад 8 років обійдеться аж у 18 тисяч гривень.


Читайте також:

Тимошенко дозволила водити машину без прав

Водії мстяться ДАІ "коктейлями Молотова"

Водіїв-порушників змушують працювати на кладовищі
ВідеоТехогляд автомобіля подорожчав у 7 разів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: