Тейлор: "Регулюйте! Але ринковими методами!"

Посол США в Україні Вільям Тейлор рекомендує українському уряду використовувати ринкові методи для врегулювання ситуації на ринку зерна.

Посол США в Україні Вільям Тейлор рекомендує українському уряду використовувати ринкові методи для врегулювання ситуації на ринку зерна.

Про це він сказав на прес-конференції, відповідаючи на запитання про ставлення США до запровадження Україною з 1 липня обмежень на експорт зерна.

"Наша рекомендація - використовувати ринкові методи", - сказав Тейлор.

Він підкреслив, що українська влада повинна піклуватися про добробут свого народу.

Посол також зазначив, що поки не планується робити заяву з цього приводу декількох послів, як це було раніше, коли Україна вводила обмеження на експорт зерна.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів установив квоту на експорт зерна в розмірі 12 тис. тонн на липень-вересень. За словами міністра аграрної політики Юрія Мельника, заборона на експорт зерна стосуватиметься урожаю 2006 і 2007 років.

Згідно з постановою уряду від 20 червня, обмеження експорту зерна діятиме до 1 жовтня 2007 року в обсязі 3 тис. тонн на кожну сільгоспкультуру – пшеницю, суміші з пшениці, ячменю, кукурудзи та жита.

Зерно

Секретаріат, у свою чергу, заявив, що уряд неринковими методами регулює ситуацію на ринку зерна й хлібопродуктів, застосовує адміністративні важелі.

На думку Секретаріату, введення квотування експорту зерна може негативно позначитися на перспективах вступу України до Світової організації торгівлі.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: