ТЕМи не виправдали свого призначення

Виконання торговельно-економічними місіями за кордоном покладених на них завдань і функцій здійснюється за відсутності результативних цілей.

Виконання торговельно-економічними місіями України за кордоном (ТЕМ) покладених на них завдань і функцій здійснюється за відсутності результативних цілей і не має суттєвого впливу на розвиток торговельно-економічних відносин України із зарубіжними країнами – такий висновок зробила Колегія Рахункової палати, розглянувши результати аудиту діяльності торговельно-економічних місій України за кордоном, повідомила прес-служба Рахункової палати.

Програма діяльності і стратегія розвитку ТЕМ на сьогодні відсутні, а планами діяльності Мінекономіки та МЗС питання розробки такого документа не передбачається. Урядове доручення щодо розробки й затвердження нової Концепції діяльності ТЕМ, через неузгодження між МЗС та Мінекономіки, наприкінці 2006 року  за ініціативи Мінекономіки знято з контролю, як  недоцільне.

Через нечисленність та організаційну невизначеність підпорядкованості діяльності ТЕМ їх робота зводиться, переважно, до супроводу українських делегацій за кордоном та збирання інформації про економічний стан і економічні показники держави перебування.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: