Тепер Дід Мороз продає свої подарунки за 1 гривню!

В акції "Будь першим!", що стартувала на Аукро, може взяти участь будь-який зареєстрований користувач. Удача у вигляді товару за 1 гривню тут посміхається тим, хто кмітливий.

Світова криза боляче вдарила не лише по українцях та громадянах інших країн, але і по міфічних персонажах. Нещодавно з'ясувалося, що і тепер подарунки можна продавати.

Наприклад, Дід Мороз, який став приходити на провідний український Інтернет-аукціон Аукро, примудряється продавати свої подарунки, правда, недорого - лише за 1 гривню! І, незважаючи на невідповідність формату (адже подарунки - не продають, а дарують!) появи Діда Мороза тут з нетерпінням чекають сотні користувачів.

В акції "Будь першим!", що стартувала на Аукро, може взяти участь будь-який зареєстрований користувач. Удача у вигляді товару за 1 гривню тут посміхається тим, хто кмітливий і має спритні пальці. Адже треба не лише правильно розгадати підказку Діда Мороза відносно часу, але і швидко клацати у цей час по особистій сторіночці зимового чарівника, де в дану мить з'являється товар.

Серед сотні товарів, якими щедро розкидається Дідусь, холодильники, ноутбуки, мікрохвильові печі, хлебопечки, фотоапарати, монітори, телевізори, блендери і багато інших цінних речей, які легко можуть перетворитися на подарунок вам або вашим близьким до Нового року. Щодня своїх хазяїв знаходять 3 нові товари.

Кожен товар тут вартують сотні користувачів, але дістається він лише одній людині! Досить сказати, що вже перший виставлений лот - кофемолка Tefal "пішла" за 18 секунд, а довше 1,5 хвилини жоден товар ще не затримувався!

Отже, запасайтеся енциклопедіями і ловіть подарунок від Діда Мороза на його сторіночці! Але якщо все-таки купити цей товар ви не встигнете - не засмучуйтесь! На Інтернет-аукціоні Аукро багато інших цікавих лотів за 1 гривню, купівля яких також забезпечить вам веселий новорічний настрій!

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: