Tesla на заводі під Берліном планує випускати щорічно пів мільйона електрокарів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Запустити виробництво на автозаводі поблизу німецької столиці планують у 2021 році.

Американський виробник електромобілів компанія Tesla планує випускати щорічно на гігафабриці поблизу Берліна близько 500 тисяч електрокарів.

Це випливає з повідомлення управління з питань захисту довкілля федеральної землі Бранденбург, опублікованого ввечері в п'ятницю, 3 січня, в офіційному бюлетені земельного уряду. Публікація цього повідомлення дала старт процедурі погодження будівництва запланованого об'єкта.

Згідно з даними чиновників, на автозаводі біля німецької столиці випускатимуть різні моделі, зокрема Model 3 та Model Y. Початок виробництва заплановано на 2021 рік, йдеться у повідомленні.

До виробничих потужностей поблизу німецької столиці увійдуть і цехи з виготовлення акумуляторів для електромобілів, електродвигунів, а також цех зі складання електромобілів. До автозаводського комплексу належатимуть малярно-лакувальний, ливарний цех, а також цехи з виготовлення ходової й сидінь для електрокарів тощо.

Можлива кількість новостворених робочих місць у повідомленні земельного управління не згадується, зазначає інформагенція dpa. Раніше представники земельного уряду Бранденбургу розраховували, що гігафабрика під Берліном дасть на перших етапах близько трьох тисяч робочих місць. Згодом планувалося довести кількість робочих місць до восьми тисяч.

Нагадаємо, про плани Tesla спорудити автозавод поблизу Берліна стало відомо в листопаді 2019 року.

Тим часом 3 січня компанія Tesla відзвітувала про досягнення поставлених на 2019 рік цілей. За даними американського виробника електрокарів, упродовж минулого року компанія поставила своїм клієнтам близько 367,5 тисячі електромобілів. У лютому минулого року засновник Tesla, підприємець-візіонер Ілон Маск обіцяв постачання покупцям упродовж року до 400 тисяч електрокарів, компанія встановила цільовий діапазон для минулого року від 360 тисяч до 400 тисяч. Четвертий квартал 2019 року компанія завершила з показником у 105 тисяч випущених автомобілів, що стало квартальним рекордом за всю історію автовиробника. Загалом за четвертий квартал клієнтам було відвантажено 112 тисяч авто марки Tesla, йдеться в повідомленні компанії.

Такі результати одразу позначилися на біржовій вартості акцій Tesla, котрі підскочили до позначки 454 долари США за акцію, повідомляє агентство Reuters. Капіталізація компанії досягла 80 мільярдів доларів США, що перевищує біржову вартість таких флагманів американського автопрому як General Motors і Ford.

Відео Нова Tesla: чим вразив новий кібер-трак Ілона Маска

Майже 150 тисяч замовили нове авто компанії Тесла лише за дві доби після презентації! І це без жодної реклами та просування. Тому сміливо можна сказати: майбутнє вже тут і зараз. І саме нова автівка Тесли – кібер-трак – стала черговим доказом цього. У соцмережах автівку безперестанку обговорюють вже третю добу. Кажуть, Ілон Маск перевершив самого себе і створив настільки неоднозначний транспорт, що знайти байдужого до нового пікапа майже неможливо. Якщо ви раптом пропустили цю гучну новину – зараз ми розповімо вам, що саме так збурило соцмережі. 

Нова Tesla: чим вразив новий кібер-трак Ілона Маска

 

Вибір редакції