Тігіпко: держава має підтримати вітчизняний автопром замовленням і дешевими кредитами

На переконання Сергія Тігіпка, держава має бути зацікавлена у розвитку вітчизняного автопрому.

Держава повинна бути зацікавлена у розвитку вітчизняного автопрому. Про це глава партії "Сильна Україна" Сергій Тігіпко заявив на брифінгу після ознайомлення з виробничими потужностями держпідприємства "Автоскладальний завод № 1" Корпорації "Богдан Моторс" у Луцьку.

"Дуже важливо, щоб у нас збереглися виробництва, які можуть забезпечувати країну "власними" автобусами, тролейбусами і так далі", - підкреслив Тігіпко. За його словами, на цьому підприємстві мінімум 65 відсотків деталей, з яких збирається автотранспорт, - українського виробництва. "Потрібно максимально стимулювати закупівлю свого, українського", - підкреслив політик. Він додав, що особливо це актуально в контексті підготовки до Євро-2012, під час якого міста, що прийматимуть чемпіонат, будуть мати потребу в достатній кількості громадського транспорту.

"І Львівський автомобільний завод, і Луцький "Богдан", і Запорізький автозавод повинні мати підтримку уряду. І мова йде не тільки про замовлення, але і про здешевлення кредитів для цих підприємств", - зазначив голова "Сильної України".

Політик упевнений, що якщо підтримати вітчизняних автовиробників, то з часом можна буде говорити не тільки про експорт у країни СНД, але і до Європи.

Читайте також:

Тігіпко: відмова у перереєстрації "Сильної України" в Луганській області - це суто політичний тиск

Необхідно збільшити рівень фінансування медицини до 5% від ВВП - Сергій Тігіпко

Тігіпко: ніщо так не дискредитує владу, як митниця і податкова

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: