Тігіпко: Кабмін і НБУ ведуть нечисту гру з банками та обдуреними вкладниками

Ніхто в НБУ чи Кабміні не спроможний пояснити, чому рекапіталізованй - за ствердженнями перших осіб держави - банк все ще неплатоспроможний.

Уряд і НБУ ведуть нечисту гру з комерційними банками та обдуреними вкладниками, заявив Сергій Тігіпко.

За його словами, у роботі з проблемними банками потрібна прозорість і системність, але поки ж ми бачимо суперечливі рішення, що створюють враження не цілком чистої гри за весь час змінними правилами. Таким чином Тігіпко прокоментував інформацію про продовження мораторію на задоволення вимог кредиторів у «Родовід банку» - у банку, де йде рекапіталізація за рахунок держбюджету і куди планується перевести вклади з проблемного Укрпромбанку.

«Ніхто в НБУ чи Кабміні не спроможний пояснити, чому рекапіталізованй - за ствердженнями перших осіб держави - банк все ще неплатоспроможний. А це саме так, якщо вже є необхідність у продовженні мораторію», - зауважив Сергій Тігіпко, і додав, що збереження заплутаної ситуації навколо найбільших банків з числа проблемних свідчить про відсутність системності та прозорості в роботі Нацбанку і Кабміну.

Тігіпко також зазначив, що заяви про те, що вкладників ось-ось облагодіють, використовуються виключно в передвиборних цілях.

«Тим часом, немає ясності і в такому важливому питанні як обсяги і способи використання коштів, що направляються на підтримку проблемних банків. Адже це все - гроші вкладників, гроші всіх платників податків»,- реземував Сергій Тігіпко.

Читатйте також:

Тігіпко: невиїзні позичальники - не вирішення банківської кризи

Тігіпко: Український парадокс: економіка оживає, а бюджет вмирає

Тігіпко: уряд не врятує вуглепром, але погубить енергетику

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: