Тігіпко: комітет ВР з питань підприємництва зайняв деструктивну позицію відносно бізнесу

Віце-прем'єр-міністр розкритикував профільний комітет Ради за затягування введення електронної реєстрації підприємств.

Затягуючи з упровадженням системи електронної реєстрації підприємств, депутати нехтують інтересами підприємців та інвесторів. Про це заявив віце-прем'єр-міністр України Сергій Тігіпко, коментуючи блокування з боку Комітету Верховної ради з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва урядових законопроектів щодо спрощення системи входження в бізнес.

"Ми повинні думати про країну, а не про партійні інтереси. Якщо мова йде про ухвалення важливих законопроектів, що спрощують для мільйонів українців умови підприємницької діяльності, - треба відкидати політичні амбіції та ухвалювати рішення, які покращують бізнес-середовище в країні, а заразом - й інвестиційний клімат", - підкреслив Тігіпко.

Віце-прем'єр-міністр нагадав, що 1 квітня цього року уряд подав на розгляд депутатів законопроекти "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо запровадження системи електронної державної реєстрації суб'єктів господарювання)" та "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо врегулювання питань, пов'язаних із впровадженням єдиної системи державної реєстрації юридичних осіб), які покликані спростити процедури входження в бізнес і знизити корупцію в цій сфері. За словами лідера партії "Сильна Україна", незважаючи на важливість і актуальність поданих законопроектів у контексті спрощення умов для ведення підприємницької діяльності та поліпшення бізнес-клімату в країні, Комітет з питань промполітики і підприємництва затягує їхній розгляд.

На думку Сергія Тігіпка, така позиція Комітету, і зокрема, його голови Наталії Королевської, є деструктивною.

Читайте також:

У Тігіпка пропонують підвищити річний обіг підприємцям, які працюють на єдиному податку

Тігіпко: за перші 100 днів влада взяла під контроль фінансову ситуацію в країні

Бондаренко: сто днів Тігіпка пройшли під знаком ліберальних реформ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: