Тігіпко: країні потрібна прозора, проста, лояльна до економіки податкова система

Так звані "чинники ризику" - не передбачені законом додаткові підстави для дій податкових органів в частині адміністрування всіх видів податків.

Репресії відносно платників податків дадуть зворотний результат, заявив колишній міністр економіки Сергій Тігіпко коментуючи опубліковані розпорядження Кабінету Міністрів «Про затвердження Національного плану дій щодо поліпшення адміністрування податків» і «Про заходи щодо поліпшення адміністрування податку на додану вартість».

За словами Тігіпка, розпорядження вводять не передбачені податковим законодавством підстави для додаткових перевірок платників ПДВ і так звані «чинники ризику» - не передбачені законом додаткові підстави для дій податкових органів в частині адміністрування всіх видів податків.

«Все це не що інше як шантаж платників податків, а нескінченні перевірки, відмова в законному відшкодуванні ПДВ - все це завдяки розпорядженню уряду стає вже офіційною практикою», - зазначив Тігіпко.

Він також підкреслив, що Україна в рейтингу Світового банку за умовами ведення бізнесу зайняла цією осінню 142-е місце з 183-х. А за якістю податкової системи Україна займає третє місце з кінця - 181-е.

«Країні потрібна прозора, проста, лояльна до економіки податкова система, а така податкова реформа не тільки забезпечить зростання доходів бюджету, але також стимулюватиме економічне зростання і зменшить корупцію. А дії уряду позбавляють Україну шансів на швидкий вихід з кризи», - реземував Тігіпко.

Читайте також:

Тігіпко: для виходу з кризи потрібна політична воля і програма створення робочих місць

Тігіпко: Боргові зобов’язання України можуть вийти з-під контролю

Тігіпко: знекровлений бізнес не може платити зарплати

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: