Тігіпко: ми знайдемо альтернативу спрощеній системі оподаткування для юросіб

Сергій Тігіпко заявив, що у проекті Податкового кодексу буде введена альтернатива спрощеній системі оподаткування для юридичних осіб.

У проекті Податкового кодексу, який має бути внесений до Верховної ради наступного тижня, буде введена альтернатива спрощеній системі оподаткування для юридичних осіб. Про це сьогодні заявив Віце-прем'єр-міністр і лідер партії "Сильна Україна" Сергій Тігіпко після розширеного засідання Кабінету міністрів, присвяченого обговоренню Податкового кодексу.

"Ми вводимо практично нову категорію підприємств - це малі підприємства, що мають обсяг реалізації до трьох мільйонів гривень, які повинні стати альтернативою для юридичних осіб, що працюють на спрощеній системі оподаткування", - пояснив Тігіпко. За його словами, для таких підприємств буде максимально спрощено бухгалтерський облік.

"Якщо вони вийдуть на загальну систему оподаткування, навіть з нульовою ставкою ПДВ, то все одно вони не впораються з адмініструванням, їм потрібно буде здійснювати амортизаційні відрахування. Тому таким підприємствам необхідно надавати або перехідні положення, або дуже швидко за допомогою фахівців з бізнесу відпрацювати цю позицію", - повідомив віце-прем'єр.

Контролювати доопрацювання цього та інших питань у процесі підготовки остаточного варіанту кодексу будуть сам Тігіпко і Борис Колесніков. "Створена робоча група під головуванням двох віце-прем'єрів - Тігіпка і Колеснікова. І у нас завдання до ранку понеділка внести всі пропозиції, які ми сьогодні почули від підприємців, представників регіонів, асоціацій. Ми це зробимо і в понеділок на так званому "малому Кабміні" запропонуємо остаточний варіант, який будемо подавати до Верховної ради", - сказав політик.

Читайте також:

Уряд схвалив проект Податкового кодексу

У Тігіпка наполягають на реалізації інноваційних проектів у соціальній сфері

Сергій Тігіпко презентував книгу "Україна: Громадянський проект"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: