Тигипко: модернізація діючих АЕС повинна йти планомірно і без надзвичайних ситуацій

Атомна енергетика заробляє досить грошей, щоб їх вистачило і на модернізацію, і згодом – на приведення знятих з експлуатації енергоблоків в стан «зеленого лужка»,

Модернізація діючих українських АЕС повинна йти планомірно і без надзвичайних ситуацій. Про це заявив кандидат в президенти Сергій Тігіпко, коментуючи набрання чинності Закону України № 886-VІ «Про загальнодержавну програму зняття з експлуатації Чорнобильської АЕС і перетворення об’єкту «Укриття» в екологічно безпечну систему», повідомили «proUA» в прес-службі політика.

«Уроки Чорнобиля мають бути засвоєні урядом, щоб програми продовження ресурсу блоків останніх чотирьох українських АЕС фінансувалися планомірно і ефективно», - заявило Тігіпко.

«Атомна енергетика заробляє досить грошей, щоб їх вистачило і на модернізацію, і згодом – на приведення знятих з експлуатації енергоблоків в стан «зеленого лужка», – вважає політик. – Уряд лише повинен за призначенням використовувати отримувані АЕС доходи. Інакше вся країна виявиться у фінансових заручниках надзвичайної програми по продовженню ресурсу енергоблоків, як це відбувається зараз з ЧАЕС».

На думку Тігіпка, абсолютно недопустимо вилучення отримуваних енергетиками доходів шляхом введення акцизів на електроенергію. «Уряд просто залізає в кишеню майбутнім поколінням українців, – упевнений Тігіпко. – Засоби для модернізації атомних енергоблоків мають бути захищеними статтями бюджету державної компанії «Енергоатом». Інакше платникам податків знов доведеться терміново розщедрюватися на дуже дорогі атомні програми».

Читайте також

Тігіпко: після виборів в Україні необхідно провести податкову амністію

Тігіпко: Державні фінанси дійшли до крайньої межі

В Інтернет-опитуваннях Тігіпко вийшов на друге місце серед кандидатів в президенти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: