Тігіпко наполягає на введенні податку на депозити

Віце-прем'єр зазначив, що ситуація неоднозначна, оскільки, з одного боку, необхідно залучати депозити в українську банківську систему, а з іншого - необхідно наповнювати бюджет.

Віце-прем'єр Сергій Тігіпко заявляє, що буде відстоювати введення податку на процентні доходи по депозитах.

Про це він заявив, коментуючи норму про 5%-відсоткове оподаткування доходів по депозитах, що міститься в проекті Податкового кодексу.

При цьому Тігіпко виступає за те, щоб податок був введений на депозити, обсяг яких перевищує певну суму.

"Складна позиція. Але в усьому світі, практично у всій Європі ці доходи оподатковуються. І те, що тут пробує Податковий кодекс зробити перший крок, я вважаю - напрямок вірне", - сказав віце-прем'єр.

Тігіпко зазначив, що ситуація неоднозначна, оскільки, з одного боку, необхідно залучати депозити в українську банківську систему, а з іншого - необхідно наповнювати бюджет.

"Я б все-таки наполягав на тому, щоб невеликий відсоток був. Це якраз свідчить про те, що говорив президент: покращити бюджет, але за рахунок багатих", - сказав він.

"Ми можемо побачити і сказати: з депозитів такого-то рівня, щоб під цю норму не потрапив, наприклад, пенсіонер, який від дітей отримує якісь невеликі гроші і за рахунок цього може поліпшити свою ситуацію", - заявив Тігіпко.

Як повідомлялося, Міністерств фінансів розраховує залучити до державного бюджету близько 800-900 мільйонів гривень за рахунок введення 5-відсоткового податку на прибутки від депозитів фізичних осіб.

Нагадаємо, 9 червня Кабінет міністрів запропонував Верховній раді схвалити проект Податкового кодексу. Очкується, що документ буде затверджено до кінця сесії - 9 липня.

Читайте також:

Казну поповнять на мільярд за рахунок оподаткування депозитів

В Адміністрації Януковича виступили за оподаткування депозитів

Українські банки зафіксували приток депозитів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: