Тігіпко: невиїзні позичальники - не вирішення банківської кризи

Заборона на виїзд закордон боржникам Укрпромбанку і «Банку Надра» не є вирішенням банківської кризи.

Політик Сергій Тігіпко вважає, що заборона на виїзд закордон боржникам Укрпромбанку і «Банку Надра» не є вирішенням банківської кризи. Так він прокоментував доручення Президента Прикордонній службі обмежити виїзд з країни громадянам, які не повертають отримані кредити.

«Імена кількох чоловік, чиї дії пустили на дно Укрпромбанк і «Надра», правоохоронним і контролюючим органам відомі. Українські закони дозволяють змусити їх повернути гроші. Шоу з погрозами зробити поголовно всіх неплатоспроможних позичальників «невиїзними» - не вирішення проблеми», - сказав Тігіпко.

Президент також доручив тимчасовим адміністраторам провести переговори з недобросовісними позичальниками і скласти графік погашення кредитів. «Якщо таке рішення ухвалюється через півроку після введення Нацбанком тимчасової адміністрації в банк, то виникає враження, що весь цей час НБУ грав на стороні тих, хто вивів гроші з банків, - заявив Сергій Тігіпко. - Я вважаю, що сьогодні мають бути названі імена людей в НБУ, які допустили таке і, зрештою, зробили вкладників беззахисними».

«І я вважаю, що потрібно принципово розділити підходи тим, хто виймав з банків мільярди, сотні мільйонів гривень для валютних спекуляцій і скупівлі активів, і до тих, хто брав десятки тисяч гривень для купівлі житла чи автомобіля, - говорить Сергій Тігіпко. - Власті повинні взяти на себе частину відповідальності за падіння платоспроможності дрібних позичальників, які втратили роботу або частину доходів. Політик упевнений, що трьох-чотирьох виконаних судових рішень щодо ділків, які нечесним шляхом вивели з банку «Надра» і Укрпромбанку багатомільйонні суми, виявиться достатньо для того, щоб у ці банки почали повертатися гроші.

Читайте також:

Тігіпко: для виходу з кризи потрібна політична воля і програма створення робочих місць

Тігіпко: Боргові зобов’язання України можуть вийти з-під контролю

Тігіпко: Український парадокс: економіка оживає, а бюджет вмирає

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: