Тігіпко: підприємства ГМК потребують державної підтримки

Підприємства гірничо-металургійного комплексу, як головні постачальники валюти в країну, потребують державної підтримки.

Підприємства гірничо-металургійного комплексу, як головні постачальники валюти в країну, потребують державної підтримки. Про це заявив кандидат в президенти України Сергій Тігіпко на прес-конференції після візиту на ВАТ «Арселор Міттал Кривий Ріг».

За словами Тігіпка, ця підтримка має полягати не в податкових пільгах і заморожуванні тарифів, а перш за все – в забезпеченні внутрішнього попиту на їхню продукцію. «Це досягається запуском масштабних інфраструктурних проектів, зокрема – будівництво і реконструкція доріг, житла, аеропортів. В результаті ми одержимо нові робочі місця, додаткові надходження до бюджету і можливості залучати інвестиції», - сказав Тігіпко.

Також політик нагадав про проблему неповернення підприємствам ПДВ. «Тільки по цьому підприємству більш ніж 650 мільйонів гривень невідшкодованого ПДВ – і це гальмує реалізацію багатьох програм, у тому числі й інвестиційних», - наголосив Тігіпко.

Читайте також:

Тігіпко: політики змагаються в податковому популізмі

Довірена особа Тігіпка заявляє про маніпуляції соціологічними даними

Званням "Особистість року" нагородили Гриценка, Тігіпка і Яценюка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: