Тігіпко: податкова реформа повинна стимулювати економіку, а не заганяти її в тінь

Відшкодування ПДВ сумлінним платникам податків повинно здійснюватися автоматично, а спрощену систему оподаткування для малого бізнесу треба лібералізувати

Розумні уряди під час кризи намагаються стимулювати виробництво, знижувати податки, створювати комфортні умови для легальної бізнес-діяльності, а  у нас - все в точності навпаки, заявив кандидат у президенти України Сергій Тігіпко коментуючи затверджену Кабінетом Міністрів концепцію податкової реформи на 2010-2018 рр.., яка передбачає, крім усього іншого, введення акцизів на газ і електроенергію, податку на нерухомість, жорсткість умов для працюючих не єдиному податку, підвищення ставок оподаткування доходів фізосіб.

«Економіка України потребує термінового реформування ПДВ, - заявив Сергій Тігіпко. - Це найболючіша проблема: де-факто ПДВ перетворений на податок з обороту за ставкою в 20%. Відшкодування ПДВ сумлінним платникам податків повинно здійснюватися автоматично. А спрощену систему оподаткування для малого бізнесу не згортати треба, як то передбачено Кабміном, а лібералізувати».

Тігіпко також підкреслив, що боротьба з безробіттям та створення робочих місць - це важливіше, ніж миттєві фіскальні інтереси.

«Ми повинні пам'ятати, що Україна має недозволено вузький сегмент малого бізнесу - це головний резерв для швидкого відновлення економіки. Податкова реформа має створити для малого бізнесу оптимальні умови», - реземував Тігіпко. 
 

Читайте також:

Тігіпко: з вини політиків Україна постраждала від кризи більше, ніж всі країни СНД

Тігіпко: Верховна рада сама доводить неспроможність моделі парламентської республіки

Сергій Тігіпко виграв суд у Центральної виборчої комісії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: