Тігіпко: Потрібні негайні і радикальні заходи з порятунку національної фінансової системи

Потрібно припинити нарощування зовнішнього боргу шляхом отримання позик від комерційних організацій - кожен зайнятий на ринку долар або євро обходяться нам в нинішніх умовах дуже дорого.

Кандидат в Президенти України Сергій Тігіпко заявив, що найбільші аналітичні центри сигналять світовому бізнесу, що Україна скоро втратить можливість платити за рахунками.

За словами Тігіпка, його ще більш турбує відсутність якої-небудь реакції на ці сигнали з боку уряду і Національного банку.

Так політик прокоментував рейтинг ризикованості вкладення в державні боргові зобов’язання України, опублікований Credit Market Analysis за підсумками третього кварталу 2009 року. Україна зайняла в нім перше в світі місце з ризикованості вкладень в державні боргові зобов’язання.

Тігіпко підкреслив, що у даній ситуації потрібно припинити нарощування зовнішнього боргу шляхом отримання позик від комерційних організацій - кожен зайнятий на ринку долар або євро обходяться нам в нинішніх умовах дуже дорого.

"Проте держава сьогодні нездібна на чесні і відповідальні дії, що і підтверджується скандально низьким рівнем надійності українського зовнішнього боргу", - упевнений Тігіпко.

Читайте також:

Україна очолила список найбільш ризикованих для інвестицій країн

Тігіпко: доки корупціонери при владі, порядку в землекористуванні у нас не буде

Тігіпко: Якщо ми не приватизуємо газотранспортну систему, її відберуть за борги

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: