Тігіпко: угода з МВФ поліпшує стартові умови для проведення економічних реформ

Віце-прем'єр Сергій Тігіпко відзначив важливість угоди України з МВФ для проведення реформ в українській економіці.

"Співпраця з МВФ дозволить державі і приватним українським позичальникам різко знизити вартість зовнішніх позик. Крім того, будуть розблоковані переговори про виділення фінансування зі Світовим банком, Європейським Союзом і ЄБРР. Адже для іноземних кредиторів угода з МВФ стане сигналом того, що економіка країни готова до цільового використання іноземних інвестицій".

Так віце-прем'єр-міністр України Сергій Тігіпко, який відповідає за відносини з Міжнародним валютним фондом, прокоментував заяву МВФ про готовність виділити Україні новий кредит на 10 млрд SDR ($ 14920 млн) у рамках нової програми stand-by, розрахованої на 2,5 року.

Остаточне рішення буде ухвалене Радою директорів МВФ наприкінці липня. У рамках співпраці з МВФ, як повідомив Сергій Тігіпко, Україна проведе податкову і бюджетну реформи, дерегуляцію підприємницької діяльності та реформу фінансового сектора. Зокрема буде посилена незалежність Національного банку, збільшені повноваження Фонду гарантування вкладів фізичних осіб і проведений ще один етап рекапіталізації українських банків.

"Реалізація цієї угоди дозволить на найближчі три роки стабілізувати фінансовий стан країни та залучити до України додаткові іноземні інвестиції, - заявив Сергій Тігіпко. - Величезну роль у досягненні компромісу з парламентерами від МВФ відіграв візит до України державного секретаря США Гілларі Клінтон. Вона підтвердила стратегічний рівень партнерства України і США, що стало важливим сигналом для МВФ до закінчення складних багатомісячних переговорів про відновлення співпраці з Україною", - наголосив віце-прем'єр.

Читайте також:

Тігіпко: комітет ВР з питань підприємництва зайняв деструктивну позицію відносно бізнесу

У Тігіпка пропонують підвищити річний обіг підприємцям, які працюють на єдиному податку

Тігіпко: за перші 100 днів влада взяла під контроль фінансову ситуацію в країні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: