Тігіпко вирішив перекрити відтік українських грошей на Кіпр

Тігіпко доручив підготувати документи, про денонсацію угоди України з Кіпром, що перекриє канали втрат держбюджету через офшори.

Віце-прем'єр Сергій Тігіпко дав доручення у тижневий термін підготувати документи, необхідні для денонсації угоди з Кіпром.

Тігіпко зазначив, що переговори про скасування цієї угоди або зміну його умов йдуть вже багато років і затягуються кіпрської стороною.

"Кіпр давно перетворився на найбільшого інвестора української економіки: з цієї країни інвестовано більше 8,5 мільярдів доларів. А з України в Кіпр, за даними офіційної статистики, лише прямих інвестицій - 6,3 мільярда доларів", - розповів віце-прем'єр.

"Всім зрозуміло, що ці інвестиції - кошти українських підприємств, які уникають оподаткування. Саме тому ми повинні перекрити канали втрат бюджету через офшори", - додав він.

Як відомо, у п'ятницю, відповідаючи на питання депутатів у Верховній раді, Тігіпко підкреслив: "Ми вже багато років ведемо переговори про підписання конвенції про уникнення подвійного оподаткування. Я думаю, що настав час поставити крапку в цьому процесі і підписати відповідну угоду".

Читайте також:

Держборг України до кінця року буде критичним

Сергій Тігіпко презентував будівельну реформу

Тігіпко вважає, що Податковий кодекс наведе порядок в економіці країни

"Батьківщина" вимагає відставки Азарова, Тігіпка, Бродського і Могильова

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: