Тігіпко вважає, що Податковий кодекс наведе порядок в економіці країни

Віце-прем'єр Сергій Тігіпко виступив за якнайшвидше остаточне ухвалення Податкового кодексу, який наведе лад в економіці України.

Сергій Тігіпко виступає за якнайшвидше прийняття Податкового кодексу, адже Україна залишається єдиною країною колишнього СРСР, де не кодифіковане податкове законодавство.

Про це віце-прем'єр-міністр і лідер партії "Сильна Україна" заявив в ефірі телеканалу "Інтер". "Більше 19 років незалежності у нас немає Податкового кодексу, а для інвесторів це просто біда", - сказав політик. Сергій Тігіпко переконаний, що із введенням Податкового кодексу податкове навантаження буде розподілятися справедливо.

"Свого часу ми дали надзвичайно ліберальний режим для підприємців, і тепер переходити до більш контрольованої системі буде, безумовно, важко. Але в цьому випадку нам потрібно об'єктивно дивитися на проблеми", - зазначив політик. Він також додав, що Податковий кодекс закриває можливості для ухилення від сплати податків.

Крім того, за словами Тігіпка, Україна отримає спрощення податкового законодавства і одні з найнижчих в Європі ставки. "Нам потрібне спрощення податкового законодавства. І ми його отримаємо. Нам потрібно зниження податкових ставок, і, врешті-решт, ми будемо мати одну з найнижчих ставок податку на прибуток в Європі", - підкреслив Тігіпко. Він також повідомив, що заплановано зниження податку на додану вартість і податкові канікули для ряду підприємств.

"Передбачена нульова ставка податку на прибуток для підприємств малого бізнесу із щорічним обсягом доходів до 3 мільйонів гривень на 5 років. Ми будемо стимулювати 4 галузі - літакобудування, суднобудування, готельний бізнес, підприємства легкої промисловості" - підкреслив політик.

Нагадаємо, напередодні Сергій Тігіпко заявив, що затягування із запровадженням Податкового кодексу лише консервує безлад в економіці країни.

Читайте також:

В Україні скасують печатки і статути для підприємств

Тігіпко: МВФ погано сприймає аргументи

Партія "Сильна Україна" буде представлена в місцевих радах усіх областей - Сергій Тігіпко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: