Тігіпко: якщо не зупинити ціни на бензин, вони зупинять економіку

Сергій Тігіпко вважає, що уряд повинен встановити контроль над цінами на бензин.

"Уряд повинен контролювати бензиновий ринок і зупинити бензиновий ажіотаж", - заявив Сергій Тігіпко, коментуючи чергове підвищення цін на бензин і дизельне паливо, повідомляє прес-служба політика.

На думку Тігіпка, регуляція бензинового ринку з боку держави необхідна для того, щоб аграрії не платили за завищеними цінами під час збирання врожаю.

"Схема досить проста: взимку, коли немає попиту, держава купує бензин і солярку, а потім виходить на ринок з інтервенцією. Паливні інтервенції з Держрезерву також дозволять знизити собівартість врожаю. У нас же влада просто спостерігає за підвищенням цін, прогнозуючи стабілізацію", - відзначив політик.

За останній тиждень серпня ціна на основні марки бензину в роздрібному продажі виросла в середньому на 0,5%. Бензин марки А-95 коштує 7,57 грн, у грудні минулого року його ціна була 4,7 грн.

Після введення урядом акцизного збору на бензин і дизельне пальне ціна виросла до 5,5 грн. Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко тоді обіцяла, що введення акцизного збору не позначиться на роздрібній ціні, а лише сприятиме зниженню надприбутку учасників ринку.

Читайте також:

Ціни на бензин підбираються до позначки 8 грн

Тігіпко запропонував трьом кандидатам у президенти об'єднатися

Тігіпко хоче бути президентом, бо люди вже "потроху дуріють"

Тігіпко вирішив піти у президенти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: