Тігіпко: Ющенко і Тимошенко відлякують інвесторів

Призупинення президентом рішення уряду про приватизацію ОПЗ завдає сильного удару по бюджету і по міжнародному іміджу країни.

Президент і прем’єр переконливо довели, що їм байдужі економічні інтереси країни, заявив Сергій Тігіпко коментуючи конфлікт між Віктором Ющенком та Юлією Тимошенко навколо приватизації Одеського припортового заводу.

На думку Тігіпка, призупинення президентом рішення уряду про приватизацію ОПЗ завдає сильного удару і по бюджету, і по міжнародному іміджу країни.

За словами Тігіпко, якщо Віктор Ющенко не хотів цієї приватизації, він міг виступити на етапі прийняття рішень. "Тоді Ющенко погодився, а зараз, за два тижні до конкурсу, ставить під сумнів його легітимність. Це може понизити вартість активу в півтора-два рази, якщо конкурс все-таки відбудеться", - підкреслив Тігіпко.

Він також упевнений, що нинішній конфлікт відлякає інвесторів від участі в українських проектах.

"Нинішня влада вже не сприймається за кордоном. Але набагато страшніше, що через цих людей як серйозний партнер не сприймається і Україна. Я думаю, що іноземні політики та інвестори чекатимуть результатів виборів, оскільки в нинішній владі їм говорити ні з ким», - підсумував Сергій Тігіпко.

Читайте також:

Тігіпко: у знеціненні гривні винен Ющенко

Тігіпко: тільки «тінь» дозволяє вижити українському бізнесу

Тігіпко запропонував трьом кандидатам у президенти об'єднатися

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: