Тігіпко: за перші 100 днів влада взяла під контроль фінансову ситуацію в країні

Віце-прем'єр підкреслив, що уряд за першу стоденку своєї роботи стабілізував фінансову ситуацію в Україні та вийшов на зростання економіки.

У перші сто днів роботи уряду вдалося стабілізувати фінансову ситуацію в країні та вийти на зростання основних економічних показників. Про це заявив віце-прем'єр-міністр України Сергій Тігіпко.

"Найголовніше, що ми підвищили соціальні виплати бідним, збільшили пенсії, заробітну плату. Крім того, почалося економічне зростання. ВВП збільшився на 6 відсотків за перші п'ять місяців цього року. Це дуже хороший показник. Промислове зростання за цей період склало більше 12% . У нас хороші прогнози на врожай. Все це свідчить про те, що є певна стабільність ", - підкреслив Сергій Тігіпко. Він додав, що взяти під контроль фінансову ситуацію було непросто, адже за підсумками минулого року дефіцит бюджету, за словами політика, склав більше 11 відсотків. Також на перший квартал цього року припали найбільші виплати по запозиченнях попереднього уряду.

Сергій Тігіпко переконаний, що основою економіки України є малий і середній бізнес. Тому головне завдання уряду на найближчий час - зняти всі перешкоди, які стримують розвиток підприємництва. Зокрема, припинити необґрунтовані перевірки контролюючих органів, порядок відшкодування ПДВ експортерам, спростити складні та непрозорі дозвільні процедури. Уряд вже підготував відповідні рішення з цих питань. На думку лідера "Сильної України", для підтримки малого та середнього бізнесу також важливо зберегти спрощену систему оподаткування, модернізувавши її з урахуванням інтересів підприємницьких кіл.

"Сьогодні не варто бути категоричним в оцінках результатів роботи уряду: багато чого вже зроблено - ще більше потрібно зробити", - підкреслив Сергій Тігіпко.

Читайте також:

Бондаренко: сто днів Тігіпка пройшли під знаком ліберальних реформ

Тігіпко пообіцяв асоціацію з ЄС до нового року

Тігіпко запевнив, що МВФ Україну не кине

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: