Тігіпко заперечив ПР: зобов'язання перед МВФ буде виконано

Віце прем'єр заявив, що "всі ці розмови про те, що можна не виконувати угоду з МВФ - це особиста думка якихось депутатів".

Кабінет міністрів в повному обсязі виконає умови меморандуму з Міжнародним валютним фондом.

Про це заявив віце-прем'єр Сергій Тігіпко у середу, 11 серпня.

"Одразу можу сказати - все, що підписала держава в особі прем'єра, глави Нацбанку та Мінфіну ми виконаємо до копійки. Всі ці розмови про те, що можна не виконувати угоду з МВФ - це особиста думка якихось депутатів, або якихось політиків", - сказав він.

"Ми виконаємо усі зобов'язання, які ми на себе брали. В іншому разі хто буде серйозно ставитися до нас, як до держави? Яку довіру ми отримаємо від інвесторів? Хто захоче тут залишатися і працювати з нами?", - зазначив Тігіпко.

Як відомо, раніше регіонал Василь Хара заявив, що зобов'язання перед МВФ про підвищення пенсійного віку для жінок виконано не буде. Нібито, проти цього виступає президент Янукович.

Нагадаємо, однопартієць Хари, регіонал Вадим Колесніченко раніше заявляв, що підписання меморандуму з МВФ, який передбачає підвищення цін на газ, не означає його миттєве виконання, а передбачає складну переговорну роботу з відстрочення цих вимог.

Як повідомлялося, Україна зобов'язалася перед Міжнародним валютним фондом підвищити роздрібні ціни на природний газ для населення й підприємств комунальної теплоенергетики ще на 50% з 1 квітня 2011 року, а також поступово підвищити пенсійний вік для жінок з 55 до 60 років.

Підписання відповідного меморандуму було обов'язковою вимогою для виділення Україні кредиту в розмірі 14,9 млрд доларів на 2,5 роки.

Читайте також:

Партія регіонів стверджує, що Янукович обдурить МВФ

Уряд має намір ще раз підвищити ціни на газ для населення на 50%

ПР впевнена, що ціни на газ нарікання в людей не викличуть

ВідеоТігіпко заперечив ПР: зобов'язання перед МВФ буде виконано

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: