Тігіпко зібрався на переговори з МВФ

Віце-прем'єр Сергій Тігіпко заявив про свою поїздку до Вашингтона для переговорів з місією МВФ щодо продовження кредитування України. Уряд планує попросити у фонду 5 млрд дол.

Віце-прем'єр-міністр Сергій Тігіпко збирається до Вашингтона на переговори з Міжнародним валютним фондом.

"Зараз в Україні знаходиться технічна місія МВФ. Вона буде працювати ще два дні, а після цього буде моя поїздка до Вашингтона з групою наших фахівців, і ми продовжимо переговори", - заявив Тігіпко.

Нагадаємо, раніше віце-прем'єр заявляв, що Кабінет міністрів попросить у МВФ 5 млрд доларів, щоб покрити дефіцит бюджету.

Разом з тим, президент Віктор Янукович доручив Міністру закордонних справ України Костянтину Грищенку спільно з Національним банком України, а також прем'єр-міністром Миколою Азаровим розробити програму продовження співпраці України з МВФ і Світовим банком.

МВФ в листопаді 2008 року прийняв рішення про надання Україні протягом двох років у рамках програми "stand-by" кредиту на суму близько 16,4 млрд дол. З початку 2008 року Україна отримала вже три транші на загальну суму 12 млрд дол.

Четвертий транш у розмірі 3,8 млрд дол. Україна розраховувала отримати в листопаді 2009 року за підсумками третього перегляду програми.

Місія МВФ завершила роботу в Києві наприкінці жовтня, при цьому позитивного заяви представників фонду про завершення перегляду програми зроблено не було. Пізніше МВФ заявив про можливість відновлення роботи в Україні після формування консолідованої позиції української влади в питанні реалізації антикризових заходів та прийняття держбюджету-2010.

Читайте також:

Уряд пообіцяв МВФ оподаткувати розкіш

МВФ сподівається на швидке поновлення кредитування України

Україна розробить нову програму співпраці з МВФ 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: