Тимчасова адміністрація виведена із банку "Київ"

Скасовано також мораторій на задоволення вимог кредиторів.

Із банку "Київ" виведено тимчасову адміністрацію й скасовано мораторій на задоволення вимог кредиторів.

Про це заявив прес-секретар банку "Київ" Артем Філіпенко.

"Постановою правління Нацбанку №554 від 15 вересня із банку "Київ" із 18 вересня виводиться тимчасова адміністрація, скасовується мораторій і поновлюються повноваження загальних зборів Наглядової ради й Правління банку", - сказав Філіпенко.

Нагадаємо, замість покійного Володимира Пономаря у банку "Київ" був призначений у березні новий тимчасовий адміністратор Віктор Мироненко, який раніше обіймав аналогічну посаду в "Родовід Банку". Про це повідомило джерело, наближене до Нацбанку України.

Виконуючого обов’язки тимчасового адміністратора банку "Київ" Володимира Пономаря було знайдено мертвим у ніч на 23 березня, у зв’язку з чим НБУ розглядав нову кандидатуру на посаду тимчасового адміністратора в банк "Київ".

Раніше джерело, наближене до НБУ, повідомило, що версії смерті Пономаря не співпадають. За одною з них Пономар був убитий з вогнепальної зброї, за іншою - він помер у себе вдома, сидячи за комп’ютером.

17 серпня прем’єр Юлія Тимошенко заявила, що з банку "Київ" вивозилися документи, а у його приміщені було знайдено арсенал зброї. Пізніше було заявлено, що там була тільки рушниця.

Наразі Міністерством внутрішніх справ за цим фактом порушено кримінальну справу.

Читайте також:

Банк "Київ" отримав нового тимчасового адміністратора

Тимчасового керівника банку "Київ" знайдено мертвим

Банк "Київ" розрахується з вкладниками квартирами

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: