Тимчасова адміністрація залишить ПІБ за 10 днів

НБУ забирає з "Промінвестбанку" тимчасову адміністрацію: фінансова установа запрацювала нормально.

Нацбанк відкличе тимчасову адміністрацію з "Промінвестбанку" через 10 днів, повідомив в. о. голови НБУ Анатолій Шаповалов в ефірі телепрограма "Свобода на Інтері" в п’ятницю ввечері.

За його словами, вона повністю виконала свої зобов'язання, і всі неплатежі, які мав цей банк, погашені. "Банк функціонує в нормальному стані", - підкреслив Шаповалов.

Нагадаємо, 7 жовтня 2008 року Нацбанк ввів у "Промінвестбанку" тимчасову адміністрацію. Причиною погіршення фінансового стану ПІБу – як вважається, в результаті рейдерської атаки – стало дострокове відкликання вкладів населення, що викликало ускладнення при проведенні платежів.

19 лютого тимчасова адміністрація "Промінвестбанку" заявила, що з 20 лютого скасує мораторій на задоволення вимог кредиторів банку. Всі юридичні і фізичні особи, рахунки яких були заблоковані, можуть використовувати кошти "на свій розсуд".

ЗАТ "Промінвестбанк" (Київ) – акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк, створений в серпні 1992 року. 15 січня 2009 року російський "Внешэкономбанк" викупив додаткову емісію акцій банку і став власником 75% + 3 акції "Промінвестбанку", а ТОВ "Сігнус" – 12,37%.

Читайте також:

"Промінвестбанк" отримав перший транш - 390 млн. дол.

Росія заплатила за ПІБ 200 млн. і готує ще мільярд доларів

СБУ розслідує махінації довкола ПІБ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: