Тимошенко: бюджет перевиконаємо "за інерцією" (відео)

Юлія Тимошенко висловила впевненість у тому, що за підсумками 2008 року державний бюджет буде перевиконано.

Про це вона сказала сьогодні в ході наради з керівництвом регіональних органів виконавчої влади й міськими головами з питань виконання Держбюджету-2008.

"Незважаючи на світову кризу, цього року державний бюджет буде перевиконано, що дозволить провести всі витрати, які заплановано", - сказала Тимошенко.

Тимошенко
УНІАН
Вона повідомила, що сьогодні спостерігається перевиконання зі збору основних податків. Водночас прем`єр-міністр підкреслила, що бюджет-2008 буде перевиконано "за інерцією", завдяки позитивній динаміці економічного розвитку першої половини 2008 року.

Також Тимошенко зазначила, що 2009 рік буде дуже важким у частині наповнення Державного бюджету.

За даними Державного казначейства України, до загального фонду Державного бюджету в січні-жовтні 2008 року надійшло 150 млрд. грн., що на 153,8%, або на 52,4 млрд. грн. більше, порівняно з аналогічним періодом минулого року.

За даними Міністерства фінансів, планові показники за 10 місяців 2008 року перевиконано на 6,5%, додатково до бюджету надійшло майже 9,1 млрд. грн.

Протягом жовтня до загального фонду держбюджету надійшло 15,6 млрд. грн. доходів, що становить 145,8% до відповідного показника 2007 року. Плановий показник жовтня 2008 року перевиконано на 0,4%.

ВідеоТимошенко обіцяє, що бюджет буде перевиконано

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: