Тимошенко готова врятувати 15 проблемних банків

Уряд звернувся до Нацбанку з пропозицією разом провести фінансове оздоровлення кризових банківських установ.

Кабінет міністрів готовий брати участь у фінансовому оздоровленні проблемних українських банків.

Про це заявила прем'єр-міністр Юлія Тимошенко, відкриваючи засідання уряду. За її словами, до списку банків, які готовий врятувати Кабмін, входять "Надра", "Укрпромбанк" і ще 13 дрібних банків, які мають проблеми із платоспроможністю.

Тимошенко уточнила, до списку таких банків входять банк "Надра", "Укрпромбанк" і ще 13 дрібних банків, які мають проблеми з платоспроможністю.

Прем`єр повідомила, що уряд має намір розглянути відповідного листа, який буде направлено в Національний банк. "У цьому листі ми висловлюємо позицію, що ми готові включитися в програми з порятунку цих банків, але разом з тим, Нацбанк також повинен зробити кроки назустріч", - пояснила Тимошенко.

Нагадаємо, у червні Кабмін вирішив увійти до статутного капіталу трьох проблемних фінустанов - "Укргазбанку", "Родовід Банку" та банку "Київ". Уряд вирішив, що ці банки стануть державною власністю задля поліпшення їхньої платоспроможності.

У середині липня Міністерство фінансів викупило в державну власність банк "Родовід". Внаслідок цього банківська установа почала повертати гроші своїм вкладникам. Станом на 17 серпня "Родовід" повернув депозитів на 752 мільйони гривень.

Виконуючий обов'язки міністра фінансів Ігор Уманський також заявляв, що Нацбанк гальмує вирішення питання про рекапіталізацію банку "Надра", а саме, не подає своїх пропозицій про умови реструктуризації зовнішньої заборгованості.

НБУ ці звинувачення спростував. У Нацбанку відзначили, що він неодноразово подавав свої пропозиції з рекапіталізації банку "Надра" та "Укрпромбанку", причому останні документи направлено в Мінфін 20 липня 2009 року.

Читайте також:

22 українських банки мають проблеми з платежами

За півроку банки втратили більше 14 мільярдів гривень

Уряд націоналізував три великих банки

Банк ''Надра'' звинуватили в пограбуванні вкладників

ВідеоТимошенко готова врятувати 15 банків

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: