Тимошенко готується до осінньої інфляції

Юлія Тимошенко прогнозує, що вже восени в Україні відбудеться сплеск інфляційних процесів.

Лідер БЮТ Юлія Тимошенко прогнозує, що в результаті незбалансованою монетарної політики уряду та Національного банку вже восени в Україні відбудеться сплеск інфляційних процесів.

Про це вона заявила сьогодні на зустрічі з представниками опозиційних партій і рухів Дніпропетровської області.

"Уся емісія, яку роблять сьогодні, відіграється на цінах, які люди будуть мати на все, що вони споживають. Від емісії до інфляції шаг становить приблизно 2-3 місяці. Цей шаг закінчиться восени", - сказала Тимошенко.

Вона зазначила, що в квітні 2010 року в Україні обсяг промислового виробництва скоротився на 1,8% у порівнянні з аналогічним показником у березні 2010 року.

"Останні 7 місяців, важко, в кризу, але економіка місяць до місяця постійно приростала. Зараз падіння на 1,8%. Це вперше за останні місяці", - додала вона.

Таким чином, за її словами, уряд Миколи Азарова не зміг забезпечити збільшення соціальних видатків виправданими економічними заходами.

"Все це за рахунок банального джерела – емісії грошей. І за той період, поки перебуває Янукович при владі, емісії для бюджетних потреб зробили стільки, скільки наш уряд в цілому за два попередні роки. А це тільки декілька місяців, 100 днів!", - наголосила лідер БЮТ.

Як повідомлялося, президент України Віктор Янукович заявив, що Україна завдяки проведенню економічних реформ повинна збільшити темпи зростання економіки до 6-7% на рік. Про це він сказав сьогодні, підбиваючи підсумки 100 днів перебування на посаді глави української держави.

Читайте також:

Янукович пообіцяв боротися з диким капіталізмом

Тимошенко підбила підсумки 100 днів Януковича

Янукович розпочав виступ у палаці "Україна"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: