Тимошенко хоче внести корективи у програму співпраці з МВФ

За слвами прем’єра, відпрацювання програми співпраці з МВФ не є односторонньою роботою України.

Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко готова підписати програму співпраці з МВФ про надання Україні чергового траншу кредиту після внесення остаточних коректив до цього документу. Про це вона заявила сьогодні на брифінгу у Харкові.

За словами Тимошенко, Україна і МВФ продовжують коригування програми співпраці з надання Україні чергового траншу кредиту стенд-бай. При цьому вона додала, що відпрацювання програми співпраці з МВФ - це не одностороння робота України, "це спільна робота МВФ і України".

Глава уряду зазначила, що Кабмін зробив свою частину роботи з підготовки зазначеного документу, передав всі проекти на розгляд МВФ і найближчими днями очікує на підсумок і результати. "Після того, як ці коригування до програми будуть узгоджені, і я, і президент - ми підпишемо ці документи", - запевнила Тимошенко.

Як відомо, МВФ вимагає від України терміново прийняти бездефіцитний бюджет та підвищити ціни на газ для населення. Тільки після цього Київ зможе отримати другий транш кредиту Фонду в розмірі 1,845 мільярда доларів.

11 березня президент Віктор Ющенко на нараді з прем’єр-міністром Юлією Тимошенко та головою Нацбанку Володимиром Стельмахом узгодив всі розбіжності, які існували в української сторони щодо тих чи інших вимог МВФ. Зокрема, це стосувалося питань збалансування Пенсійного фонду, збалансування держбюджету на 2009 рік та збалансування бюджету НАК "Нафтогаз України".

12 березня відповідний проект закону про зміни до бюджету на 2009 рік був зареєстрований у Верховній раді.

Читайте також:

МВФ оцінив "дірку" в бюджеті України в 20 мільярдів гривень

Транш МВФ може похитнути позиції долара

Уряд подав у парламент зміни до бюджету

Уряд розраховує на милість МВФ до кінця березня

ВідеоТимошенко про співпрацю з МВФ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: