Тимошенко: на Таміфлю нажився Азаров

"Таміфлю" за завищеними цінами у 2008-2009 роках закуповувала для держави людина Азарова.

Відповідальними за закупівлю медикаментів за завищеними цінами в 2008-2009 роках, у тому числі препарату "таміфлю", є прем'єр-міністр Микола Азаров та екс-міністр охорони здоров'я Зіновій Митник, заявила колишній прем'єр Юлія Тимошенко.

"Ви знаєте, що уряд був коаліційним. Ви дуже добре знаєте, що Міністерство охорони здоров'я - це була квота не партії "Батьківщина". Ви знаєте, що на закупівлях сиділа людина, яка повністю є бізнес-партнером Азарова і, крім того, за ці судові справи в Америці персональну відповідальність несе Азаров і його людина, яка після того була міністром охорони здоров'я і яка відповідає за усі, якщо вони є, нечесні закупівлі", - сказала екс-прем'єр.

Крім того, відповідаючи на питання про того, хто подавав позов у цій справі, Тимошенко відповіла, що такою інформацію вона не володіє.

Нагадаємо, Генпрокуратура сьогодні припустила, що може приєднати інформацію про закупівлі "Таміфлю" до матеріалів кримінальної справи Тимошенко по перевищенню нею службових повноважень під час закупівлі під гарантії уряду і ввезення в Україну медичних автомобілів Opel Combo.

ГПУ також не виключає, що при достатніх підставах проти Тимошенко може бути порушена відповідна нова кримінальна справа.

Як відомо, Митник обіймав посаду міністра охорони здоров'я з березня по грудень 2010 року, в 2008-2010 роках він був заступником міністра.

Окружний суд США (Орегон) 24 травня виніс ухвалу на користь українського державного підприємства "Укрвакцина" і проти відповідача - корпорації Olden Group, LLC. Ця корпорація разом з українською компанією "Інтерфарм", виступала посередником при закупівлі вакцини "Таміфлю" на кошти українського державного бюджету, здійсненої урядом Тимошенко.

Позов до американського суду був поданий українським державним підприємством "Укрвакцина" за наслідками аудиту діяльності уряду Тимошенко, здійсненого на замовленням Кабміну американською юридичною компанією "Траут Качеріс".

Читайте також:

Україні повернуть 19 млн доларів, які Тимошенко витратила на "Таміфлю"

МОЗ лікуватиме українців старим "Таміфлю": шкода викидати

У Львівській області на "Таміфлю" "відмили" майже 42 мільйони

Виробник "Таміфлю" заробив на епідемії мільярд доларів

ВідеоТимошенко: на Таміфлю нажився Азаров

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: