Тимошенко: НБУ надрукував 78 млрд гривень

За словами Тимошенко Нацбанк запустив друкарський верстат - 78 млрд грн не підкріплені економікою, це тертина держбюджету.

За підрахунками лідера партії "Батьківщина" Юлії Тимошенко, Національний банк випустив 78 млрд гривень, не підкріплених економікою.

"У жодній країні світу немає такої стрімкої і безконтрольної інфляції. Ми вважаємо, що ця інфляція стала наслідком того, що в України є якась змова президента, уряду і національного банку. Ця змова забезпечує безконтрольний друк зайвих грошей", - заявила лідер опозиції.

За її словами, показники Держкомстату щодо інфляції не відповідають реальному стану справ. Це, за словами Тимошенко, дозволяє владі відмовитися від індексації соціальних виплат у зв'язку з інфляцією та не підвищувати їх.

"Ми вважаємо, що загальний емісійний показник становить 78 млрд гривень, що є третиною державного бюджету України. До речі, це кореспондується з публічними заявами рейтингових агентств, які говорять про те, що в Україні реальний дефіцит держбюджету досяг 40%", - розповіла Тимошенко.

Нагадаємо, за даними Держказначейства, загальна сума доходів державного бюджету України  за січень-вересень 2010 року склала 164, 838 млрд грн, або 65,2% від плану на поточний рік.

Читайте також:

Тимошенко про дрес-код: Каддафі не впустили б до Кабміну

Тимошенко поскаржиться Європі на скасування політреформи

Уряд пообіцяв міцну гривню протягом трьох років

Євро буде по 11 гривень, а потім обвалиться

ВідеоТимошенко: НБУ надрукував 78 млрд гривень

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: