Тимошенко обіцяє не допустити дефолту "Нафтогазу"

Прем'єр-міністр заявила, що існують домовленості, що "Нафтогаз" поступово буде по графіку гасити борги.

Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко заявляє, про те що борг НАК "Нафтогаз України" за єврооблігаціями буде реструктуризований.

Про це вона заявила в ефірі програми Шустер Live.

За словами Тимошенко, "Нафтогаз" у спокійний до кризовий час запозичив, "причому витрачені вони були абсолютно на приватну компанію, яка там збоку десь була. І зараз, так були складені контракти, що Україні просто пред'являють те, що вони напозичали - 1,7 млрд доларів".

"Пред'являють "Нафтогазу" сьогодні, у кризу, коли країні найважче. І ми зараз, як влада, як уряд, розгрібаємо ці борги", - підкреслила вона.

За словами прем'єра, уже "є домовленість з усіма компаніями, що ми будемо поступово, по графіку погашати борги".

"1,7 млрд доларів - ви порахуйте, який це обсяг грошей був запозичений і нічим не підтверджений: ні газом, ні трубами, які були куплені, ні розрахунками - нічим. Це просто забрані у держави гроші", - наголосила Тимошенко.

"Сьогодні я, як прем'єр-міністр, займаюсь потужною, широкомасштабною реструктуризацією цього боргу, щоб врятувати і "Нафтогаз" і Україну. Дефолту ми ніколи не допустимо. І ми рестуктуризуємо цей борг. І ми покажемо, як потрібно правильно працювати. І більше країна боргів брати не буде", - підкреслила вона.

Читайте також:

"Нафтогаз" врятують від дефолту протягом 20 днів

"Нафтогаз України" запропонував кредиторам реструктуризувати борг

"Нафтогаз" готується оголосити дефолт

СП: Тимошенко доводить "Нафтогаз" до банкрутства

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: