Тимошенко обіцяє, що у 2010-му ціна на газ не зміниться

Тиможенко заявляє, що колапсу не буде, газ для населення буде за старою ціною.

З 1 січня 2010 року ціна на природний газ для промисловості, теплокомуненерго та населення залишається на рівні 2009 року.

Про це повідомила прем’єр-міністр, кандидат у президенти ЮліяТимошенко.

"З 1 січня промисловість має таку саму ціну на газ, як у 2009 році. Я хочу спростувати всі заяви, що з 1 січня газ буде дорогий і, як кажуть сьогоднішні опозиціонери і кандидати в президенти, буде колапс економіки України. Для людей, теплокомуненерго ціна на газ з 1 січня зберігається такою, якою була в минулому році", - заявила прем`єр-міністр України Тимошенко.

Як відомо, ще наприкінці листопада глава уряду запевнила, що для промисловості ціна на природний газ лишиться незмінною протягом всього першого півріччя 2010 року.

"По тим прогнозам, які ми зараз маємо, ціни на нафту, на мазут, на газоль, а це і є складові формули, у нас як мінімум в першому півріччі ціна для промисловості на природний газ не зміниться, вона буде така, як і була у 2009 році", - сказала прем`єр-міністр.

Голова уряду нагадала, що, згідно із довгостроковим десятирічним контрактом про постачання газу, передбачено формулу, яка дає можливість формувати ціни на газ для України на ринкових засадах, без будь-якого додаткового обговорення.

Нагадаємо, НАК "Нафтогаз України" прогнозує, що ціна російського газу для України в першому кварталі 2010 року складе 305,2 доларів за тисячу кубометрів проти 208 доларів у четвертому кварталі 2009 року. Такі дані оприлюднила Нацкомісія регулювання електроенергетики (НКРЕ).

Як повідомив начальник управління цінової і тарифної політики нафтогазового комплексу НКРЕ Володимир Семенець, такі дані надав у комісію "Нафтогаз" для розрахунку граничних цін на газ для споживачів. Остаточна ціна на газ стане відома до 10 січня.

Читайте також:

Російський газ у наступному кварталі подорожчає в півтора рази

Білорусь заплатить за російський газ менше України

Україна не отримала від Росії грошей за транзит газу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: